Украина и ЕС Украина Реформы

«Жіноче лідерство під час спалаху COVID-19: Нові виклики та можливості розвитку громади»

ULEAD з Європою / ULEAD with Europe

Сьогодні ULEAD з Європою / ULEAD with Europe провела Національний онлайн-форум?‍♀️ «Жіноче лідерство під час спалаху COVID-19: Нові виклики та можливості розвитку громади»

Під час заходу членкині мережі She-LEADs, представники та представниці органів місцевого самоврядування, Національної Служби Здоров’я, Управління патрульної поліції, Асоціація жінок-юристок України “ЮрФем”Сільськогосподарський дорадчий центр «Фермерська Країна», а також міжнародні експертки:

?поділилися досвідом роботи з подолання #COVID19 в муніципалітетах України та інших європейських країнах
?обговорили основні проблеми, викликані пандемією в різних сферах та шляхи їх подолання
?дослідили вплив пандемії на різні групи чоловіків і жінок
?дізнались про практики економічного розвитку під час кризи

?До вашої уваги – кілька цікавих цитат учасників Форуму:

Андрей Хорват, заступник директора Програми «U-LEAD з Європою» від #GIZ, відкриваючи захід, зазначив: «Ми дуже пишаємося тим, що на місцевому рівні є наша мережа жінок-лідерок She-LEADS. Заснована наприкінці 2018 року, нині вона налічує вже понад 150 членкинь. Мене вражає, як жінки-лідерки громад справляються із викликами коронавірусу, і сьогодні ми послухаємо їх історії про те, як можна подолати наслідки пандемії та знайти нові можливості, перетворити кризу на випробування та віднайти нові шляхи співпраці».

Біргіт Фьорстер, мерка німецького муніципалітету Ніферн-Ешельбронн, поділилася досвідом свого муніципалітету в умовах пандемії #коронавірусу: «Ми, жінки, маємо більше сили, ми робимо більше, ми знімаємо частину тягарю з плечей чоловіків і, незважаючи на це, ми продовжуємо працювати. Для мене як для жінки-мера головним усвідомленням (під час пандемії) було, що я як мер повинна зберігати і випромінювати спокій. І я побачила, що в той час, як ми, жінки, зберігали спокій, чоловіки нервували».

@Ніла Островська, голова Красилівської ОТГ, Хмельницька область, заохотила жінок-лідерок піклуватися про свої громади: «Я дуже вдячна U-LEAD за «скриньки здоров’я» із необхідними захисними речами. Багаторазові захисні маски ми роздали усім працівникам міськради та тим, хто веде прийом мешканців. До речі, прийом громадян намагаємося здійснювати на свіжому повітрі. Не так важливо, насправді, хто керує громадою, чоловік чи жінка, головне – любити свою справу. Якщо на роботу ідеш з задоволенням, то і результати будуть хороші. Раджу всім жінкам, яким подобається така робота, спробувати свої сили, бути господинями на власній території».

Бенедикт Геррманн, спеціаліст із питань політики Групи з підтримки України, European Union in Ukraine, звернувся до лідерок-учасниць Форуму: «Сьогодні дуже важливо, що ви спілкуєтеся одна з одною, ваші контакти, ваші зв’язки, ваша інформація – це золотий капітал. Перед Україною зараз – місцеві вибори, і ви є прикладом для інших жінок, що варто йти в політику, бути мером, депутатом ради і працювати, щоб життя на рівні ОТГ стало кращим. Хай ваш приклад буде стимулом для інших жінок стати також на цей шлях і брати участь у розвитку власних громад на посаді голови ОТГ чи ради».

#SheLEADs

Залишити відповідь