Выборы Украина и США

Сьогодні ввечері прошу вас повірити в здатність Джо та Камали вивести цю країну з цих темних часів і побудувати її краще

Barack Obama був (була) в ефірі.

Сьогодні ввечері прошу вас повірити в здатність Джо та Камали вивести цю країну з цих темних часів і побудувати її краще. Але ось у чому справа: жоден єдиний американець не може виправити цю країну сам. Навіть не президент. Демократія ніколи не мала на меті бути транзакційною – ти даєш мені свій голос; я роблю все краще. Це вимагає активного та поінформованого громадянина. Тому я також прошу вас повірити у власні вміння — щоб прийняти власну відповідальність як громадян — щоб переконатися, що основні постулати нашої демократії терпить.

Тому що це те, що зараз на кону. Наша демократія.

Подивіться, я розумію, чому багато американців знизилися на уряд. Те, як правила встановили та закупили в Конгресі, полегшує особливі інтереси припинити прогрес. Повірте, я знаю. Я розумію, чому працівник білої фабрики, який бачив свою заробітну плату або свою роботу, відправлену за кордоном, може відчувати, що уряд більше не дивиться на нього, і чому чорна мати може відчувати, ніби вона ніколи не доглядала за нею взагалі. Я розумію, чому новий іммігрант може озирнутися навколо цієї країни і дивуватись, чи є тут ще місце йому; чому молода людина може зараз дивитися на політику, цирк всього, підлості, брехні та божевільні теорії змови та Думаєте, в чому сенс?

Ну ось в чому суть: цей президент і ті, хто при владі — ті, кому користь від того, як вони є — вони розраховують на ваш цинізм. Вони знають, що не можуть перемогти вас своєю політикою. Тому вони сподіваються, що вам буде якомога жорсткіше проголосувати, і переконати вас, що ваш голос не має значення. Ось як вони виграють. Ось як вони продовжують приймати рішення, які впливають на ваше життя та життя людей, яких ви любите. Ось як економіку продовжуватиме закручувати до заможних і добре пов ‘язаних, як наші системи охорони здоров’ я дозволять більше людей пропасти через тріщини. Ось так демократія засихає, поки не буде демократії взагалі.

Ми не можемо дозволити цьому статися. Не дозволяйте їм забрати вашу силу. Не дозволяйте їм забрати вашу демократію. Складіть план прямо зараз, як ви збираєтесь взяти участь та проголосувати. Зробіть це якомога раніше і скажіть рідним та друзям, як вони можуть проголосувати також. Робіть те, що американці робили протягом двох століть, коли зіткнулися з навіть сильнішими за це — всі ті тихі герої, які знайшли сміливість продовжувати марширувати, продовжують тиснути в обличчя труднощів та несправедливості. iwillvote.com

Залишити відповідь