«Антонов» домовився виробляти «Мрію» спільно з Китаєм

размещено в: Основные новости | 0

167088

Українське держпідприємство «Антонов» домовилося із китайською Aerospace Industry Corporation of China (AICC) про спільне виробництво літака Ан-225 «Мрія». У повідомленні на сайті концерну «Укроборонпром», до складу якого і входить авіабудівна компанія, у середу, 31 серпня, зазначається, що підписані напередодні контракти передбачають випуск другого, модернізованого, екземпляра літака та поставку його AICC.

«Ми продаємо другу «Мрію», яка буде збиратись в нас», — вказали представники «Антонова» на офіційній сторінці українського виробника у соцмережі Facebook.

На другому етапі планується створення спільного серійного виробництва легендарного літака у Китаї. Майбутня збірка Ан-225 у КНР здійснюватиметься за ліцензію «Антонова». «Обидва етапи будуть реалізовані за умовами окремих контрактів», — зазначили на державному підприємстві.

Ан-225 «Мрія» є найбільшим та найпотужнішим транспортним літаком у світі, розробленим у Києві. Літак має максимальну споряджену масу у 640 тонн, що також є світовим рекордом.
Нещодавно знімальна група DW злітала з «Мрією» до Австралії та задокументувала політ.

Поделитесь с друзьями:

Оставить ответ