БАЙДЕН: «ПІВНІЧНИЙ ПОТІК-2» НЕВИГІДНИЙ ЄВРОПІ

размещено в: Основные новости | 0

Проект кількох європейських компаній та російського «Газпрому» з розбудови газопроводу дном Балтійського моря — «погана угода» для Європи
380x214

Побудова додаткових ниток газопроводу дном Балтійського моря для збільшення обсягів постачання російського газу до країн-членів ЄС у рамках проекту «Північний потік-2» невигідна Європі. Про це у четвер, 25 серпня, заявив віце-президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден, виступаючи в столиці Швеції Стокгольмі, де він перебуває з візитом, повідомляє видання Deutsche Welle. Проект газогону «Північний потік-2» він назвав «поганою угодою» для Європи.

Йдеться, що в березні цього року лідери Угорщини, Латвії, Литви, Польщі, Румунії, Словаччини, Чехії та Естонії направили голові Європейської Комісії Жану-Клоду Юнкеру листа, в якому висловилися проти будівництва нового газогону з Росії. Якщо проект буде реалізований, це потягне за собою «потенційно дестабілізуючі геополітичні наслідки», вказувалося в документі. Європейські лідери тоді нагадали, що через події в Україні поставки російського газу в Європу мають яскраво виражений політичний підтекст.

Поделитесь с друзьями:

Оставить ответ