Керрі: РФ має обирати між санкціями Заходу та виконанням «Мінська»

размещено в: Основные новости | 0

1b648a5-kerry

Глава Держдепу США Джон Керрі заявив, що Росія може обирати між збереженням санкцій Заходу проти неї або ж виконанням мінських домовленостей.

Як повідомляє Німецька хвиля з посиланням Reuters, про це Керрі заявив 13 березня на переговорах у Парижі за участі міністрів закордонних справ США, Франції, Великобританії, Німеччини та Італії.

«Росії варто обрати між подальшою дією санкцій, які мають нищівний вплив на її економіку, або виконанням у повному обсязі мінських домовленостей», — зазначив Керрі.

У свою чергу в інтерв’ю голова МЗС Росії Сергій Лаврова висловив сподівання на компроміс із Вашингтоном стосовно ситуації в Україні.

При цьому Лавров закидає США «вирішальний вплив на позицію Києва».

«Сподіваюся, що американці розуміють необхідність шукати тут якісь компромісні шляхи, які дозволять повністю виконати мінські домовленості», — заявив Лавров і додав, що РФ «абсолютно не потрібна криза в Україні».

13 березня участь у неофіційних консультаціях у Парижі також взяла Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні, переговори стосувалися ситуації на сході України, у Сирії, Лівії та Ємені, а також шляхів розв’язання палестино-ізраїльського конфлікту.

Зустріч, яку планували завершити упродовж двох годин, тривала понад три.

Поделитесь с друзьями:

Оставить ответ