Основные новости

Набули чинності розширені санкції США проти Росії через анексію Криму

До санкційного списку США додали як підприємства, так і фізичних осіб. Санкції зачеплять 15 компаній російського оборонного комплексу.
19454332_303

Розширені економічні санкції Сполучених Штатів Америки стосовно Російської Федерації через анексію Криму набули чинності. Офіційна інформація відповідних відомств США у вівторок, 27 грудня, була оприлюднена у Federal Register. До списку додали 23 юридичні особи з Росії та Криму, а також сім фізичних осіб.

До розширеного списку санкцій увійшли президент медійного холдингу «Национальная Медиа Группа» Кирило Ковальчук, члени ради директорів банку «Россия» Дмитро Лебедєв, Михайло Клішин, Дмитро Мансуров і Михайло Дєдов, голова правління «Собинбанка» Олег Мінаєв і бізнесмен Євген Пригожин. Серед компаній, які потрапили до списку, зокрема: «Стройпроект», «Крымские морские порты», «Крымская железная дорога», «РосХимТрейд» та «Транспетрочарт».

Як зазначається на Facebook-сторінці посольства України в США, розширені санкції фактично перетворюють Крим на «економічно токсичний регіон». Вони обмежують, зокрема, роботу 15-ти компаній російського оборонного комплексу.

Нагадаємо, 19 грудня Рада Європейського Союзу ухвалила рішення про подовження на півроку санкцій стосовно Росії. Дію запроваджених ще 2014 року обмежувальних заходів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

10 + девять =