Туреччина виділить Україні $50 мільйонів кредиту

размещено в: Основные новости | 0

Документ підписаний у присутності прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та прем’єр-міністра Туреччини Ахмета Давутоглу.
1451419006-5604

Україна і Туреччина підписали кредитну угоду про надання нашій країні 50 мільйонів доларів строком на 5 років під 2,5% річних у рамках загальної макрофінансової допомоги від країн «Великої двадцятки». Рішення про залучення кредиту було прийнято на засіданні уряду 11 лютого.

Документ був підписаний у присутності прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка та прем’єр-міністра Туреччини Ахмета Давутоглу. Голова турецького уряду вперше перебуває з візитом до України. З української сторони документ підписала міністр фінансів Наталя Яресько.

«Хотів би подякувати народу Туреччині за підтримку України, її територіальної цілісності. Наші країни захищають свої країни і своїх громадян, свою територіальну цілісність та суверенітет, — сказав Яценюк. — У нас також значний економічний діалог. На порядку денному — завершення створення зони вільної торгівлі. Ми цінуємо присутність турецьких інвесторів в українській економіці. Всі наші міністри готові до діалогу з кожної сфери».

У свою чергу Давутоглу висловив готовність до економічного і політичного співробітництва з Україною.

«Для нас це фундаментальна цінність — територіальна цілісність і незалежність України. Ми приїхали в Україну численною делегацією — і не тільки в якості міністрів і політиків, але і бізнесменів. Ми хотіли б подякувати вам за солідарність з нами в багатьох питаннях. Ми готові винести відносини з Україною на вищий рівень, включаючи підписання Угоди про зону вільної торгівлі з Україною».

Поделитесь с друзьями:

Оставить ответ