Украина и ЕС Украина Реформы

Меморандум про співпрацю між Міністерством екології та природних ресурсів України 🇨🇭🇺🇦 з швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO

Міністерство екології та природних ресурсів України
🎉🤝 Сьогодні було підписано Меморандум про співпрацю між Міністерством екології та природних ресурсів України 🇨🇭🇺🇦 з швейцарсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO!

Меморандум підписав заступник Міністра з питань європейської інтеграції Микола Кузьо та керівник проекту DESPRO в Україні Оксана Ганець. Метою співпраці є підтримка Мінприроди у виконанні заходів першого етапу реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні.

✊📊 DESPRO надаватиме необхідну консультативну та технічну підтримку для розробки національного законодавства, що регулює сферу поводження з відходами, зокрема у першу чергу те, що стосується муніципальних відходів, а також сприятиме регіонам у розробці регіональних планів управління відходами.

У рамках співпраці також заплановано проведення численних семінарів, круглих столів та наукових конференцій на тему поводження з відходами на рівні державного та муніципального управління.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

два × один =