RussiaGate Рекомендую Украина и США

У Палаті представників Конгресу США представлено резолюцію в якій Голодомор 1932-1933 рр. визнається геноцидом українського народу

Валерій Чалий (Valeriy Chaly) поширив допис.

Продовжуємо рухатися за визначеним планом до надважливого рішення. Після визнання Голодомору 1932-33 рр. геноцидом українського народу в 11 штатах США — естафету передано в Конгрес. Маємо нарешті внесення за двопартійної підтримки проекту авідповідної резолюції і в Сенаті, і в Палаті представників. Протидія опонентів зростає. Але і ми подвоїли зусилля. Дякую нашим американським друзям за послідовність і підтримку.
Світлина від Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США.
Embassy of Ukraine in the USA / Посольство України в США

У Палаті представників Конгресу США представлено резолюцію в якій Голодомор 1932-1933 рр. визнається геноцидом українського народу

Група конгресменів від Демократичної та Республіканської партій на чолі зі співголовами групи дружби з Україною у Палаті представників Конгресу США Сандером Левіним, Марсі Каптур, Браяном Фітцпатриком та Енді Гаррісом представили проект резолюції, приуроченої до 85-х роковин Голодомору 1932-1933 рр. в Україні.

Документ є дзеркальною версією резолюції, внесеної на розгляд Сенату у березні цього року. В документі зазначається, що події 1932-1933 рр. в Україні були спланованою акцією сталінського тоталітарного режиму, котра була спрямована проти українського народу і була геноцидом. Так, зокрема, до постановляючої частини документа включено визнання висновків Урядової Комісії США щодо Голоду в Україні (від 22 квітня 1988 р.) про те, що “Сталін та його оточення вчинили у 1932-1933 рр. геноцид проти українців”.

Проект резолюції засуджує систематичні порушення прав людини, у тому числі права на самовизначення та свободу слова, вчинені радянським урядом проти українського народу. Висловлюються найглибші співчуття жертвам, тим, хто пережив Голодомор, та їхнім родинам, а також міститься заклик до розповсюдження інформації з метою підвищення обізнаності у світі про штучну природу цієї трагедії.

#Holodomor #Голодомор

Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

7 + двенадцать =