Авторские статьи

БЛИЗЬКО 500 НАЦГВАРДІЙЦІВ ПРОЙШЛИ ВИШКІЛ ПІД ЧАС УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКИХ НАВЧАНЬ

x30276.jpg.pagespeed.ic.IFxXje8_dEOLPnp4BO3q

На сьогодні 470 з 705 військовослужбовців Національної гвардії України пройшли військовий вишкіл під час українсько-американських навчань.

Про це сьогодні, 15 жовтня, під час прес-конференції повідомив начальник відділу бойової та спеціальної підготовки Національної гвардії Сергій Капелюшний.

“Відповідно до угоди, повинні пройти навчання 705 військовослужбовців, на сьогодні пройшли навчання 470 військовослужбовців Національної гвардії України”, – зазначив він.

Капелюшний також розповів, що під час цих навчань було внесено деякі корективи в угоду: “Разом із військовослужбовцями підрозділів, які проходять навчання від Національної гвардії України, протягом другого етапу проходили навчання 20 інструкторів навчального центру НГУ. Метою цього було започаткувати ці знання і далі, у навчальному центрі, де ми готуємо наших молодших командирів, щоби ці навички ми передавали не тільки штатним підрозділам, а й тим керівникам, які в подальшому будуть готувати молодших командирів Нацгвардії”.

Крім того, за його словами, ще 20 військовослужбовців-інструкторів навчаються за цією програмою протягом третього етапу, що триває зараз.

Як повідомляв 5.ua, у 2015 році збройні Сили України взяли участь у семи багатонаціональних військових навчаннях. З них чотири – на території України та три – поза її межами.

Залишити відповідь