Пятница 25 Сентябрь 2020

Октябрь 21, 2015

Палата представників Конгресу США ухвалила резолюцію про підтримку вільних виборів в Україні

У документі засуджуються будь-які втручання зовнішніх сил, а саме російського керівництва.
5cd2cfd545df30d85d98de9b03559f14

20 жовтня Палата представників Конгресу США ухвалила резолюцію H.RES.348 “Підтримка права народу України вільно обирати своє керівництво та визначати власне майбутнє”, внесену за ініціативою конгресмена-демократа від штату Род-Айленд Д.Сисилліна. Про це повідомляється на офіційному сайті посольства України в США.

Як зазначається, рішення прийняли абсолютною більшістю – 413 голосами.

«Резолюція, співавторами якої виступили 44 конгресмени від Демократичної і Республіканської партій, висловлює тверду підтримку права народу України вільно обирати своє керівництво та визначати власне майбутнє, закликає Адміністрацію США прискорити надання допомоги Україні з метою сприяння впровадженню політичних, економічних і соціальних реформ, необхідних для проведення вільних і справедливих виборів відповідно до міжнародних стандартів», – йдеться в повідомленні.

Також у документ засуджує «намагання зовнішніх сил, а саме: російського керівництва, його агентів та прихильників, втрутитися у вибори в Україні, зокрема, шляхом залякування, силових дій або методів примусу».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

11 + четырнадцать =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram