Суббота 31 Октябрь 2020

Ноябрь 2, 2015

МЗС: 36 держав-членів ООН засудили РФ через порушення прав людини в Криму

36 держав-членів ООН у спільній заяві засудили Росію через порушення прав людини в окупованому Криму.
29300

Про це йдеться в переданому УНІАН коментарі Міністерства закордонних справ України щодо спільної заяви про порушення прав людини в окупованому Криму, підтриманої в рамках роботи 70-ї сесії Генеральної асамблеї ООН.

У МЗС зазначають, що міжнародне співтовариство вкотре висловило глибоке занепокоєння ситуацією в Криму у зв’язку з грубими порушеннями прав людини окупаційною владою півострова, що підтверджується у доповідях моніторингових місій міжнародних організацій.

«Держави-члени ООН закликали російську владу негайно припинити всі порушення, що базуються на етнічній приналежності громадян, скасувати дискримінаційні закони, а також негайно звільнити незаконно заарештованих українських громадян, включаючи режисера Олега Сєнцова, провести прозоре розслідування випадків вбивств та зникнень кримських татар та громадських активістів та притягнути до відповідальності винних у вказаних злочинах», – підкреслюється в коментарі МЗС.

Співавтори заяви наголосили на необхідності повного доступу міжнародних місій з питань прав людини на територію Криму і міста Севастополя.

В МЗС наголосили, що оприлюднення спільної заяви підтвердило незмінність міжнародної підтримки територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів та вимоги до Російської Федерації припинити грубо та систематично порушувати норми міжнародного права.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

3 + семь =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram