Основные новости

Порошенко та Байден домовилися зберегти санкції проти РФ

Президент України та віце-президент США поговорили телефоном про ситуацію на Донбасі.
385057580

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з віце-президентом США Джозефом Байденом.

Про це повідомили у прес-службі глави держави.

“Президент поінформував американську сторону про ситуацію на Донбасі та підкреслив необхідність повного виконання Мінських домовленостей Росією та проросійськими бойовиками, зокрема в частині звільнення усіх заручників, виведення окупаційних військ і надання доступу ОБСЄ до всієї території окупованого Донбасу і до кордону”, – йдеться у повідомленні.

За словами Байдена, США готові продовжувати працювати задля повної реалізації Мінських домовленостей та відновлення територіальної цілісності України.

До ого ж співрозмовники підтвердили спільну позицію щодо необхідності збереження чинних міжнародних санкцій для досягнення зазначених цілей.

Водночас Порошенко розповів Байдену про результати місцевих виборів в Україні, які “підтвердили, що Україна впевнено рухається європейським шляхом розвитку”.

Окремо український президент подякував США за послідовну політичну підтримку України, а також гуманітарну, фінансову та військову допомогу, сприяння у проведенні реформ, зокрема у сфері боротьби з корупцією.

Нагадаємо, раніше Порошенко обговорив українські реформи та корупцію з керівником МВФ.

Залишити відповідь