Основные новости

Спецслужби США: Катастрофа А321 могла бути викликана вибухом бомби

0,,18819380_303,00

Падіння російського лайнера А321 компанії “Когалимавіа” в Єгипті могло бути викликане вибухом бомби, яку заклали на борту прихильники “Ісламської держави” (ІД) або пов’язані з ними угруповання, вважають у Вашингтоні. “Виникає чітке відчуття, що це був вибуховий пристрій, розміщений в багажі або десь в літаку”, – повідомив у середу, 4 листопада, телеканал CNN з посиланням на анонімне джерело в американських спецслужбах.

Такий висновок було зроблено на підставі останніх даних, що надійшли в розпорядження американської розвідки, у тому числі “моніторингу внутрішніх повідомлень терористичного угрупування” ІД, які відрізняються від їх публічної пропаганди. Ніяких офіційних заяв з приводу авіакатастрофи А321 представники спецслужб США на даний момент робити не збираються, підкреслюється в повідомленні CNN.
Єгипетські слідчі шукають сліди вибухівки
Водночас агентство Reuters повідомляє з посиланням на єгипетські джерела, що падіння літака А321 міг викликати вибух на борту. “Можна вважати, що це був вибух, але його причини поки залишаються незрозумілими”, – повідомив співрозмовник агентства, наближений до єгипетської слідчої групи. Єгипетські експерти вивчають пісок з місця падіння літака, розраховуючи точніше визначити причини авіакатастрофи, якщо “будуть знайдені сліди вибухових речовин”.
Раніше представники терористичного угрупування ІД поширили аудіозапис в інтернеті, беручи на себе відповідальність за авіакатастрофу і стверджуючи, що до неї причетний підрозділ ІД “Синайська провінція”.

Залишити відповідь