Четверг 22 Октябрь 2020

Ноябрь 6, 2015

Україна та Чехія розпочнуть співпрацю у сфері енергетики

orig_251613

Під час третього засідання українсько-чеської Робочої групи з питань енергетики представники Україна та Чехія підписали спільний протокол про співпрацю у сфері енергетики, повідомляє прес-служба КМУ.

Зазначається, що сторони погодилися щодо подальшого розвитку двостороннього співробітництва в реалізації спільних проектів з енергоефективності та енергозбереження за участю чеських та українських компаній, а також зазначили важливість обміну інформацією та досвідом між двома країнами в зазначених питаннях, зокрема щодо можливостей проектування та будівництва енергозберігаючих житлових будинків за чеськими технологіями.

На зустрічі також відзначили злагоджену роботу нафтотранспортних підприємств України та Чеської Республіки у забезпеченні надійного і безперебійного транспортування нафти системою "Дружба" в напрямку нафтопереробних чеських підприємств, а також особливу актуальність питання організації транспортування легких сортів нафти територіями України, Словаччини та Чехії до країн Центральної та Східної Європи.

"Усі реформи, які Ви проводите, призведуть до стратегічного підвищення енергобезпеки та енергонезалежності України", - зазначив посол Чеської Республіки в Україні Ян Заплатилек та висловив сподівання на плідне продовження взаємовигідної співпраці між Чехією та Україною в енергетичній сфері.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

13 + 8 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram