Авторские статьи

Порошенко: Сили АТО отримали дозвіл відкривати вогонь у відповідь

Українські військові отримали наказ відкривати вогонь на ураження в умовах, коли вони є об’єктом нападу.
1bef184b6d818c5bb4e4731f7deed68c

Про це заявив Президент Петро Порошенко, відкриваючи засідання РНБО.

«Вчора і сьогодні вночі підрозділи ЗСУ продемонстрували добрий бойовий вишкіл, миттєво відреагували на атаки диверсійно-розвідувальних груп та груп бойовиків», – зазначив він.

«Ці спроби зірвати Мінські домовленості свідчить про те, що ризики і загрози національній безпеці, суверенітету, територіальній цілісності і незалежності України залишаються надзвичайно високими», – підкреслив Президент, інформує «Українська правда».

Він також повідомив, що військовослужбовці, які несуть службу на Донбасі, мають наказ давати відсіч ворогу у разі загрози їхньому життю.

«Українські військові мають твердий наказ в умовах, коли вони є об’єктом нападу відкривати вогонь на ураження. Ми не допустимо, щоб ворог зміг застати нас зненацька!» – додав Порошенко.

Водночас Президент наголосив, що це є лише оборонними діями, і не зважаючи на провокації проросійських бойовиків, які до них спонукають, Україна неухильно виконує домовленості задля встановлення миру.

Глава держави також зазначив, що Україна проводить консультації з країнами Європейського Союзу і трансатлантичними партнерами щодо продовження санкцій проти країни-агресора.

Залишити відповідь