Среда 28 Октябрь 2020

Ноябрь 15, 2015

У 29-ти містах України розпочався другий тур виборів мерів

9fbb4f5-385026325_628x420

В Україні стартував другий тур виборів голів у 29-ти містах. Виборчі дільниці відкрилися з 8:00. Громадяни зможуть проголосувати до 20:00.

В Україні вперше за час незалежності вибори мерів міст з чисельністю виборців понад 90 тисяч осіб проводяться у два тури. За підсумками голосування в першому турі 25 жовтня такі вибори відбудуться в 29-ти містах.

Другий тур виборів мера призначено в Києві та 18-ти обласних центрах: Вінниці, Луцьку, Дніпропетровську, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Івано-Франківську, Кіровограді, Львові, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Херсоні, Хмельницькому, Черкасах, Чернівцях та Чернігові.

Другий тур пройде в 10-ти містах обласного значення: Дніпродзержинську, Кривому Розі, Нікополі, Павлограді (Дніпропетровська область), Краматорську (Донецька область), Бердянську, Мелітополі (Запорізька область), Білої Церкви (Київська область), Кременчуці (Полтавська область), Сєвєродонецьку (Луганська область).

Відповідно до закону, вибори будуть визнані такими, що відбулися, незалежно від кількості виборців, що проголосували.

У другому турі виборів мера беруть участь два кандидати, що набрали найбільшу кількість голосів на виборах 25 жовтня. Офіційні результати другого туру виборів мають бути встановлені не пізніше 20 листопада.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

одиннадцать + 11 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram