Воскресенье 25 Октябрь 2020

Ноябрь 23, 2015

У Мінекономрозвитку констатували перехід української економіки до відновної фази розвитку

Падіння ВВП уповільнилося.
скачанные файлы (6)

За підсумками січня-жовтня 2015 року зниження ВВП України по відношенню до аналогічного періоду минулого року склало 11,8% тоді як за підсумками дев'яти місяців падіння становило 13%. Про це йдеться в повідомленні Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

"Динаміка останніх місяців свідчить про завершення стагфляційних процесів в Україні, пов'язаних з економічними і геополітичними потрясіннями, і перехід до нової фази економічного розвитку - відновної", - йдеться в повідомленні.

МЕРТ також відзначив уповільнення зниження зведеного індексу виробництва товарів та послуг (ЗІП) за підсумками січня-жовтня 2015 року до 13,5% з 14,6% за підсумками січня-вересня.

"Це - логічне продовження процесів деескалації військового конфлікту, загального поліпшення макроекономічного середовища, пристосування бізнесу до нових умов розвитку, а також (тлумачиться) ефектом низької статистичної бази", - підкреслили у відомстві.

Прямий вплив ситуації на сході України на динаміку ЗІП у січні-жовтні 2015 року склав 6,9 процентних пунктів, зниження ЗІП без урахування Донецької та Луганської областей становило б 6,6%, а зниження ВВП - 5,6%.

"Враховуючи позитивні ознаки розвитку ситуації в реальному секторі економіки до кінця року ми залишаємо прогноз динаміки ЗІП без змін: уповільнення падіння до 11,8 - 12,8%. Відповідно залишаються незмінними і очікування відносно ВВП - 10% ± 1 п. п.", - зазначили в МЕРТ.

Нагадаємо, минулого тижня Держстат оприлюднив дані про суттєве сповільнення падіння ВВП.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

6 + три =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram