Суббота 31 Октябрь 2020

Ноябрь 24, 2015

Цього тижня Верховна Рада розгляне 124 закони – Гройсман

CB2A39C0-51CB-4965-8DDD-D21AFA9C6091_w268_r1

Верховна Рада України цього тижня планує ухвалити 124 законопроекти, зокрема і ті, які ще потребують внесення до порядку денного. Про це, відкриваючи засідання парламенту, повідомив спікер Володимир Гройсман.

«Ми розглянемо питання, пов’язані з розвитком економіки, питання газу, в четвер у нас важливий день з точки зору ухвалення законів щодо освіти, а це закон про наукову та науково-технічну діяльність. Окрім того, блок питань по децентралізації, а саме децентралізації адміністративних послуг. І ще один дуже важливий закон – закон про державну службу», – заявив спікер.

Водночас, виступаючи з трибуни, депутати наголосили на необхідності зміни складу ЦВК, розгляді питання про медичну реформу та ухваленні бюджету на наступний рік.

24 листопада депутати в першому читанні розглянуть зміни до Податкового та Митного кодексів щодо створення умов для нової моделі ринку природного газу. Також парламентарі можуть внести зміни до закону про держбюджет на 2015 рік, і зміни у деякі закони щодо дерегуляції в агропромисловому комплексі. У другому читанні Рада розгляне законопроекти щодо розвитку економіки.

Під час погоджувальної ради напередодні Володимир Гройсман анонсував також обговорення у парламенті питання електропостачання анексованого Криму та виборів міського голови у Кривому Розі.

Цього тижня Верховна Рада працює у пленарному режимі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × два =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram