Воскресенье 27 Сентябрь 2020

Ноябрь 25, 2015

Мінінфраструктури: Україна закриває транзит для всіх авіакомпаній Росії з 26 листопада

samolet

Україна закриває транзит для всіх російських авіакомпаній з 00:00 26 листопада цього року, повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

За повідомленням, Державіаслужба повідомить російську сторону щодо закриття повітряного простору України для цивільної авіації Російської Федерації, Державіаслужба через Міністерство зовнішніх справ направить відповідну ноту до Росавіації сьогодні, 25 листопада.

«Україні належить повний і виключний суверенітет над повітряним простором України, що є частиною території України. Здійснюючи польоти до Криму, російські авіакомпанії порушують положення угоди між урядом України та урядом Росії про повітряне сполучення і співробітництво в галузі повітряного транспорту 1994 року, Конвенції про міжнародну цивільну авіацію 1944 року та Угоди про транзит по міжнародним повітряним лініям від 1944 року (ІКАО), у частині дотримання національних законів і правил», – зауважують у відомстві.

У Мінінфраструктури нагадують, що у серпні 2014 року Російська Федерація зупинила видачу дозволів на проліт території РФ українськими авіакомпаніями, а пряме авіаційне сполучення між Україною та Росією припинили з 25 жовтня.

У вересні Кабінет міністрів заборонив польоти кількох російських авіакомпаній до України. Під заборону потрапили понад два десятки таких компаній, зокрема, «Аерофлот» і «Трансаеро».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

8 − пять =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram