Авторские статьи

Як би не називалась Росія — вона хоче знищити українців, — Порошенко

635233

Президент України Петро Порошенко переконаний, що Росія незмінно прагне знищити українців як окремий народ, незважаючи на форму правління, назву країни чи в якому місті сидить глава Росії.

Про це український президент заявив у суботу, 28 листопада, під час заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів поблизу Національного музею “Меморіал жертв Голодомору”.

Лише за останні понад 100 років Російська імперія двічі розпадалася або зменшувалася в кордонах. Вона існувала під п’ятьма назвами, і над нею майоріли як мінімум 7 різних прапорів. Її піддані співають вже сьомий гімн, чотири різні політичні режими правили нею з двох столиць, одну з яких встигли тричі перейменувати,
— нагадав Порошенко.

Проте, як наголосив президент України, “незмінними залишалися ненависть до України та нестримне бажання знищити нас українців як окремий народ”.

Говорячи про сучасність, він порівняв гібридну війну, яку веде Росія проти України на Донбасі, зі штучним голодом, яким сталінський режим тодішнього СРСР знищував українців.

“Чи то забирають хліб з нашої землі, чи то ту ж землю поливають “Градами”, мета одна і зрозуміла. І однаково боляче від того, що в 33-му в Старобільську на Луганщині вимер від голоду весь дитячий будинок, і від того, що минулої зими загинули діти від обстрілу Маріуполя російськими бойовиками”, — зазначив Порошенко.

Нагадаємо, Петро Порошенко заявив у суботу, що Україна має позбутися комплексу народу-жертви.

Залишити відповідь