Авторские статьи

«Укроборонпром» разом з поляками розроблять два нових типи самохідних гармат

08273a6cb60a9c7078b0b49bafef8d3e14c36fea

ДК «Укроборонпром» разом з польською компанією планує розробити два нових типи самохідних гармат на базі виготовленої в Україні бронетехніки. Про це йдеться в річному звіті державного концерну.

З української сторони проект буде реалізовувати Конструкторське бюро ім. Морозова, а з польської – компанія Huta Stalowa Wola. Планують реалізувати два проекти: створення 120-мм самохідного міномета на шасі БТР-4Е та 155-мм самохідної гаубиці на базі шасі танка БМ «Оплот».

«Укроборонпром» у 2016 році планує запустити виробництво боєприпасів різних калібрів, а також вирішити проблему з постачанням двигунів для виготовлення бронетехніки, налагодивши серійне виробництво на українських підприємствах.

Також у планах концерну – модернізація виробничих потужностей Харківського конструкторського бюро ім. Морозова та Заводу ім. Малишева для серійного виробництва танків БМ «Оплот» і деталей для бронетехніки, зокрема, ходової частини та трансмісії для бронемашин «Дозор» і БТР-4.

Нагадаємо, раніше в «Укроборонпромі» повідомляли, що новітній бронетранспортер «Дозор-Б» пройшов державні випробування та рекомендований до прийняття на озброєння ЗСУ.

Залишити відповідь