Понедельник 26 Октябрь 2020

Декабрь 31, 2015

ЄС пообіцяв допомогти українському малому і середньому бізнесу адаптуватися після запровадження ЗВТ

f_18076985191449212326

Європейський комісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом заявила, що Європейський Союз допоможе українському малому і середньому бізнесу адаптуватися після запровадження Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, передає прес-служба Європейської комісії.

"Набуття чинності ЗВТ з 1-го січня 2016 року дасть унікальні можливості для України стабілізувати, диверсифікувати і розвинути свою економіку на благо всіх її громадян. Підтримка з боку ЄС допоможуть малому і середньому бізнесу в Україні скористатися цими можливостями для зростання та подальшого створення робочих місць.

Це також піде на користь Європейському бізнесу, який отримає кращий доступ на ринок із 45-млн населенням. Зміни не з’являться за ніч, вони вимагають роботи і інвестицій. Поступово ЗВТ сприятиме процвітанню і міцнішій економічній інтеграції з ЄС", - зазначила С.Мальмстрьом.

При цьому вказано, що ЄС продовжує надавати Україні допомогу, консультації і експертну оцінку, зокрема представникам малого і середнього бізнесу для того, аби він зміг скористатися можливостями яке надає ЗВТ. Зокрема це стосується наближення до правил ЄС.

Фонд для малого і середнього бізнесу у рамках ЗВТ доповнить існуючі програми ЄС, що дозволить бізнесу краще підготуватися до змін у внутрішньому бізнес-середовище.

ЄС пообіцяв допомогти адаптуватися українському малому і середньому бізнесу після введення ЗВТ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

шестнадцать − четыре =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram