Основные новости

ЄС пообіцяв допомогти українському малому і середньому бізнесу адаптуватися після запровадження ЗВТ

f_18076985191449212326

Європейський комісар з питань торгівлі Сесілія Мальмстрьом заявила, що Європейський Союз допоможе українському малому і середньому бізнесу адаптуватися після запровадження Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, передає прес-служба Європейської комісії.

“Набуття чинності ЗВТ з 1-го січня 2016 року дасть унікальні можливості для України стабілізувати, диверсифікувати і розвинути свою економіку на благо всіх її громадян. Підтримка з боку ЄС допоможуть малому і середньому бізнесу в Україні скористатися цими можливостями для зростання та подальшого створення робочих місць.

Це також піде на користь Європейському бізнесу, який отримає кращий доступ на ринок із 45-млн населенням. Зміни не з’являться за ніч, вони вимагають роботи і інвестицій. Поступово ЗВТ сприятиме процвітанню і міцнішій економічній інтеграції з ЄС”, – зазначила С.Мальмстрьом.

При цьому вказано, що ЄС продовжує надавати Україні допомогу, консультації і експертну оцінку, зокрема представникам малого і середнього бізнесу для того, аби він зміг скористатися можливостями яке надає ЗВТ. Зокрема це стосується наближення до правил ЄС.

Фонд для малого і середнього бізнесу у рамках ЗВТ доповнить існуючі програми ЄС, що дозволить бізнесу краще підготуватися до змін у внутрішньому бізнес-середовище.

ЄС пообіцяв допомогти адаптуватися українському малому і середньому бізнесу після введення ЗВТ.

Залишити відповідь