Среда 23 Сентябрь 2020

Январь 4, 2016

Обвал на фондових біржах Китаю: торги зупинили після падіння індексу на 7 відсотків

Торги китайськими акціями були зупинені до кінця дня після того, як 15-хвилинне призупинення торгівлі не змогло змінити тенденцію ринку.
0,,18956634_303,00

Торги на Шанхайській та Шеньчженській фондових біржах у понеділок, 4 січня, - перший торговельний день 2016 року - були призупинені до кінця дня після падіння ринку на сім відсотків, повідомляє агентство AFP.

Зниження індексу CSI300, який включає курси акцій 300 компаній на обох біржах, вперше спричинило автоматичне дострокове припинення торгів в рамках нової системи, що покликана зменшити волатильність ринку.

15-хвилинне призупинення торгів після зниження індексу на п'ять відсотків не змогло змінити тенденцію до падіння ціни акцій.

Обвал був зумовлений невтішними даними щодо китайського виробничого сектора, а також зниженням курсу юаня центробанком Китаю до мінімуму за чотири з половиною роки, зазначається у повідомленні агентства Reuters.

На торгах в Японії також було зафіксоване різке зниження індексів. Опівдні за місцевим часом японський індекс Nikkei-225 показував падіння на 3,02 відсотка, широкий індекс Topix втрачав 2,36 відсотка.

Серед причин також - побоювання інвесторів щодо волатильності на ринку через напруженість на Близькому Сході, яка зростає.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

12 − 9 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram