Основные новости

Обвал на фондових біржах Китаю: торги зупинили після падіння індексу на 7 відсотків

Торги китайськими акціями були зупинені до кінця дня після того, як 15-хвилинне призупинення торгівлі не змогло змінити тенденцію ринку.
0,,18956634_303,00

Торги на Шанхайській та Шеньчженській фондових біржах у понеділок, 4 січня, – перший торговельний день 2016 року – були призупинені до кінця дня після падіння ринку на сім відсотків, повідомляє агентство AFP.

Зниження індексу CSI300, який включає курси акцій 300 компаній на обох біржах, вперше спричинило автоматичне дострокове припинення торгів в рамках нової системи, що покликана зменшити волатильність ринку.

15-хвилинне призупинення торгів після зниження індексу на п’ять відсотків не змогло змінити тенденцію до падіння ціни акцій.

Обвал був зумовлений невтішними даними щодо китайського виробничого сектора, а також зниженням курсу юаня центробанком Китаю до мінімуму за чотири з половиною роки, зазначається у повідомленні агентства Reuters.

На торгах в Японії також було зафіксоване різке зниження індексів. Опівдні за місцевим часом японський індекс Nikkei-225 показував падіння на 3,02 відсотка, широкий індекс Topix втрачав 2,36 відсотка.

Серед причин також – побоювання інвесторів щодо волатильності на ринку через напруженість на Близькому Сході, яка зростає.

Залишити відповідь