Суббота 31 Октябрь 2020

Январь 5, 2016

Литва розширить участь у програмі навчання українських військових

155_29

Литовська армія розширює участь в очолюваній США програмі навчання українських військових.

Про це повідомляє Delfi із посиланням на Міністерство оборони Литви.

“За нинішніх обставин у сфері безпеки та постаючи перед гібридними загрозами сили спецоперацій мають особливе значення, тому в ході співпраці з Україною ми будемо приділяти більше уваги багатостороннім ініціативам та допомагати при підготовці українських сил спецоперацій”, – заявив міністр оборони Литви Юозас Олекас.

Литовські військові ділитимуться досвідом, набутим під час участі у міжнародних операціях. Наприкінці 2015 року до програми навчання українських військових вже долучилися більше 10 військових сил спецоперацій Литви. Ще кілька офіцерів сил спецоперацій надають консультації представникам українського Генштабу та керівництву підрозділів спецоперацій.

Як повідомляв Укрінформ, підготовка українських військовослужбовців відбувається за американською програмою “Безстрашний страж”. Допомога Україні надається в рамках здійснення довгострокової воєнної реформи та з метою підвищення професіоналізму військовослужбовців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать − один =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram