Основные новости

Керівник вільнюської поліції очолить в Україні місію ЄС з реформування правоохоронних органів

1378509

Керівник головного комісаріату поліції вільнюського округу Кястутіс Ланчінскас очолить в Україні консультативну місію ЄС з реформування правоохоронних органів. Про це він сам розповів у інтерв’ю DELFI.

«Я виграв конкурс на заміщення посади керівника місії Європейського Союзу в Україні. Це консультативна місія. Ми будемо надавати допомогу Україні в реформуванні правоохоронних органів – поліції, прикордонних органів та інших», – заявив Кястутіс Ланчінскас.

Сьомого січня Комітет політичної безпеки ЄС ще має затвердити це призначення, однак сам він вже пройшов відбір і виграв конкурс.

«Відбір складався з трьох етапів. На першому кандидати відсилали свої резюме. До другого етапу пройшло шестеро кандидатів. Їх запросили до Брюсселю на інтерв’ю з приймальною комісією. На третьому етапі залишилися два кандидати – я і представник Чехії», – розповів Кястутіс Ланчінскас.

Після цього, за його словами, відбулася розмова із верховним представником ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки Федерікою Могеріні, після якої він і дізнався про своє призначення.

Залишити відповідь