Основные новости

Давос: Україна та Туреччина посилять стратегічне партнерство

2DB8D5DD-12AC-4AF6-85F1-5886D74D8B7A_w640_r1_s

Президент України та прем’єр-міністр Туреччини у межах економічного форуму в Давосі домовилися посилити координацію дій для протидії зовнішнім загрозам. Також обговорено питання, пов’язані з економічною агресією Росії.

Президент Україні Петро Порошенко та прем’єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу під час зустрічі в межах Всесвітнього економічного форуму в Давосі в середу, 20 січня, обговорили амбітний порядок денний стратегічного партнерства двох країн на 2016 рік. Про це йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сайті президента України.

Порошенко й Давутоглу обговорили ситуацію в чорноморському й близькосхідному регіонах і домовилися посилити координацію з метою протистояння загальним зовнішнім викликам і загрозам”, – сказано в повідомленні.

Сторони також обговорили питання, пов’язані з економічною агресією Росії проти обох країн. На думку співрозмовників, запроваджені Російською Федерацією обмеження є не тільки безпідставними, але й суперечать нормам міжнародного права й зобов’язанням РФ у Світовій організації торгівлі.

Прем’єр-міністр Туреччини підтвердив незмінну підтримку його країною суверенітету й територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів.

Залишити відповідь