Основные новости

Радбези України й Туреччини обговорили співпрацю країн в секторі безпеки

640x427

Поглиблення співробітництва у військово-технічній сфері є ключовим завданням у розбудові україно-турецького стратегічного партнерства
Про це йшлося на зустрічі секретара РНБОУ Олександра Турчинова з Генеральним секретарем Ради національної безпеки Турецької Республіки Сейфуллахом Хаджимуфтюоглу, прес-служба Турчинова.

“Розвиток двосторонніх відносин та співпраці між нашими державами має набути нової якості”, – зазначив Турчинов.

За словами генерального секретаря РНБ Туреччини, “наші держави повинні відігравати провідну роль у створенні ефективної системи регіональної безпеки”.

“Для нас важливим є поєднання потенціалів наших країн, що, своєю чергою, може дати дуже ефективну синергію”, – сказав Хаджимуфтюоглу.

Турчинов зауважив, що Україна та Туреччина мають унікальну історичну можливість об’єднати політико-дипломатичні, військово-технічні та економічні ресурси з метою ефективної і скоординованої протидії руйнації балансу сил в Чорноморському регіоні. Принциповим етапом на цьому шляху, на думку Секретаря РНБО України, є демілітаризація та деокупація Криму.

Також, під час зустрічі обговорювались питання співпраці між нашими країнами в секторі безпеки і оборони з урахуванням тих викликів, які сьогодні стоять перед Україною та Туреччиною. Загалом, йшлося про координацію роботи силових органів і про консолідацію зусиль у боротьбі із міжнародними тероризмом, оргзлочинністю і нелегальною міграцією.

Залишити відповідь