Основные новости

Заступник генпрокурора Касько заявив про відставку

Раніше Касько заявляв, що Шокін вимагав від нього написати рапорт на звільнення.
43_main

Заступник генерального прокурора Віталій Касько заявив про відставку. Про це він заявив на брифінгу в Києві 15 лютого.

Причиною свого звільнення Касько назвав те, що Шокін забрав інструменти для розслідувань і реформування прокуратури. За його словами, в органах прокуратури панують корупція і кругова порука, а намагання щось змінити переслідуються.

Заступник Шокіна також додав, що свою відставку він узгодив з міжнародними партнерами. Водночас Генпрокурор Віктор Шокін ще не в курсі відставки свого підопічного, Касько пообіцяв віднести йому рапорт одразу після брифінгу.

Раніше Касько заявляв, що генеральний прокурор України Віктор Шокін вимагав від нього написати рапорт на звільнення. “Я сказав, що він мене не призначав, і я звільнятися з власної ініціативи не збираюся”, – сказав заступник генпрокурора.

Заступник генпрокурора Віталій Касько в ГПУ відповідає за міжнародну співпрацю. Вже протягом півтора року він веде діалог з європейськими партнерами про арешт і повернення в Україну активів, які були вкрадені чиновниками часів Віктора Януковича. У зоні відповідальності Каська також перебувають розслідування злочинів чиновників.

Нагадаємо, в січні Касько заявив, що Шокін не відпустив його у складі української делегації до Вашингтону на офіційні перемовини щодо питання продовження співробітництва з повернення активів високопосадовців, обмін досвідом між українською Генінспекцією з внутрішніх розслідувань і безпеки Генпрокуратури та аналогічною структурою США, а також реформування прокуратури. За словами народного депутата Світлани Заліщук, це вже п’ята відмова Каську брати участь у відрядженнях, куди його запрошують європейські та американські колеги.

Залишити відповідь