Четверг 24 Сентябрь 2020

Февраль 16, 2016

США ПЕРЕДАЛИ УКРАЇНСЬКИМ ПІРОТЕХНІКАМ СУЧАСНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЗНЕШКОДЖЕННЯ ВИБУХІВКИ

x63122.jpg.pagespeed.ic.JYzxKisG3hbPW7cbedzx

США передали, зокрема, металодетектори для поглибленого пошуку боєприпасів, захисні фартухи та шоломи, групові та індивідуальні комплекти для дистанційного вилучення вибухівки, а також пристрої для маркування замінованих територій

Подарунок на суму $244 тис. приймав голова Державної служби з надзвичайних ситуацій. Микола Чечоткін зазначив, що лише від початку цього року вдалося знешкодити майже 3 тис. вибухонебезпечних предметів і очистити 700 га землі в зоні АТО.

Він зазначив, що американське обладнання пришвидшить цю роботу. Перед відправленням на Схід українських піротехніків вчитимуть ним користуватися. Навчальні курси почнуться уже наступного тижня на Хмельниччині, їх проведуть четверо інструкторів зі Сполучених Штатів.

"Це нове слово в розмінуванні, тобто те обладнання, яке використовується провідними арміями, передовими саперними підрозділами світу. У нас аналоги є такого обладнання, але такого сучасного у нас на даний момент, звичайно, немає. У нас є близько 500 піротехніків і, звичайно, було би дуже добре, якби всі піротехніки були оснащені таким обладнанням, але для початку цього обладнання вистачить для оснащення 20 піротехніків", - повідомив заступник начальника Управління організації піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування ДСНС України Андрій Бевз.

"Ця допомога - лише невеличка частина проекту з безпеки і оборони, для якого Сполучені Штати виділили Україні уже понад $266 млн. Ці гроші пішли на гуманітарні проекти з розмінування, лікування українських вояків та інтенсивні військові навчання. І ми пишаємося нагодою бути партнером для народу України", - зазначила координатор з надання гуманітарної допомоги Посольства США в Україні Джоан Вагнер.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

четырнадцать − шесть =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram