Авторские статьи

Румунія надасть Україні нелетальне обладнання

Colaborarero-ukr

Румунська держава надасть безоплатно Збройним силам України матеріально-технічні засоби та нелетальне обладнання на 250 тисяч євро.

Румунії на сьогоднішньому засіданні затвердив Меморандум про підписання угоди про безоплатну передачу Кабінету Міністрів України рухомого майна, що перебуває у приватній власності румунської держави, у розпорядженні Міністерства оборони, – зазначається в поширеному в середу прес-релізі.

Румунія прийняла відповідне рішення у відповідь на запит української сторони, отриманий в лютому 2015 року, на тлі складної внутрішньої ситуації в Україні, а також через необхідність оснащення Збройних Сил України матеріально-технічними засобами та нелетальним обладнанням для оперативного відновлення боєздатності військ.

Угода, вартістю 1.122.151 леїв (приблизно 250 тис. євро), сприятиме поліпшенню технічного оснащення ЗСУ та зміцненню двосторонніх відносин в оборонній галузі. Вона буде підписана на території Румунії, представником Міністерства фінансів від імені румунської держави, а Міністерство оборони, через компетентні структури, покриє витрати на підготовку вантажу, охорону та перевезення, а також витрати на виконання митних формальностей.

Водночас А.Т.”Ромарм”, що підпорядковується Міністерству оборони, виконає митне оформлення експорту і передачі вантажу українському партнеру без стягнення за це комісії.

Залишити відповідь