Основные новости

ЄС не має наміру знімати санкції з Росії

73_in

Євросоюз не стане повертатися до «звичайного бізнесу» з РФ до врегулювання кризи на сході України.

Заступник голови зовнішньополітичної служби Євросоюзу Хельга Шмід повідомила, що у ЄС знову заявляють про незаконну анексії Криму і не збираються скасовувати санкції проти Росії поки не буде подолана криза на сході України.

«Ми говоримо про… окупацію Криму і Севастополя, про конфлікт на сході (України). Ми чітко сказали, що не можна повернутися до нашого звичайного бізнесу між Росією і ЄС поки не буде розв’язана ця криза.

Ми і далі підтримуємо наші заходи проти Росії», – сказала Шмід в ході заключної сесії «українського тижня» в Європарламенті в Брюсселі в середу.

Також вона зазначила, що Мінські угоди повинні бути повністю імплементовані. «Ми завжди закликаємо, щоб Україна зі свого боку робила, наскільки це можливо, більше, щоб ніхто не міг сказати, що Україна не все зробила, щоб мирне вирішення конфлікту стало можливим», – підкреслила Шмід.

«Коли будуть повністю виконані Мінські домовленості, все одно перед нами постане проблема Криму і Севастополя», – додала Шмід.

Вона нагадала про порушення прав людини в окупованому Росією Криму і знову підкреслила, що ЄС вважає анексію Криму РФ незаконною. «Я повинна ще раз підкреслити, що ми не визнаємо цієї нелегальної анексії Криму», – сказала Шмід.

One thought on “ЄС не має наміру знімати санкції з Росії

Залишити відповідь