Воскресенье 25 Октябрь 2020

Март 4, 2016

ЛІНКЯВІЧУС: УКРАЇНА МАЄ ЗНАЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ ЩОДО БАЛТІЙСЬКО-ЧОРНОМОРСЬКОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

x30883.jpg.pagespeed.ic.fRQXPZvC-GCwtUx8UuJP

У галузі безпеки литовський міністр відзначив створення і початок діяльності спільної литовсько-польсько-української бригади

Про це заявив міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус.

"Україна має значний потенціал. Цей вектор має бути використаний належним чином", - так оцінив Лінкявічус перспективи України у розвитку балтійсько-чорноморського виміру міжнародного співробітництва.

Проте, він зауважив, що нині, через безпекові проблемі, цей потенціал реалізувати важко.

Литовський міністр додав, що у цьому вимірі співпраці великий невикористаний потенціал є у багатьох сферах, але в межах існуючих міжнародних організацій ЄС і НАТО.

На переконання Лінкявічуса, транспортний маршрут "Вікінг" має з'єднувати не лише Чорне і Балтійське моря, а й подовжуватися далі на північ до скандинавських країн, а також на південь до Туреччини.

Він відзначив створення і початок діяльності спільної литовсько-польсько-української бригади.

"Важливо, що це не лише військове з'єднання, а й формат "ноу-хау" для вивчення стандартів НАТО, підготовки. Це модель для багатостороннього співробітництва", - додав міністр.

Як повідомляв 5.ua, Литва приєдналася до нового "Шовкового шляху". Підписаний попередній меморандум із литовськими партнерами щодо об'єднання нового "Шовкового шляху" з поїздом "Вікінг".

Нагадаємо, Литва буде наполягати, щоб санкції ЄС і міжнародні санкції проти Росії, пов'язані з окупацією півострова, тривали до того часу, доки РФ не відмовиться від незаконно окупованої території.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

девятнадцать − двенадцать =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram