Среда 28 Октябрь 2020

Март 6, 2016

НАТО розширює місію в Егейському морі

Мета військово-морської місії НАТО - зменшити неконтрольований потік біженців до Західної Європи.
0,,19041520_303,00

НАТО розширює місію в Егейському морі та поглиблює співпрацю з Агентством з охорони зовнішніх кордонів Євросоюзу Frontex. Про це у неділю, 6 березня, в інтерв'ю агентству Associated Press заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг.

За його словами, тепер кораблі Альянсу діятимуть не лише у міжнародних, але й у грецьких та турецьких територіальних водах. "Ми будемо проводити розвідку, ми будемо збирати інформацію та ділитимемося нею у реальному часі з турецькою і грецькою береговою охороною, а також Frontex. Таким чином ми допоможемо їм впоратися з кризою біженців та перервати комунікації контрабандистів", - пояснив Столтенберг.

У Східному Середземномор'ї вже перебувають три військові кораблі НАТО, до яких приєдналося грецьке з'єднання. Ще один корабель відправить в Егейське море Франція. Столтенберг очікує, що невдовзі до місії приєднаються і інші країни-члени НАТО.

Додаткові деталі місії НАТО із запобігання контрабанді біженців у Егейському морі повідомив 6 березня речник міністерства оборони Німеччини. За його даними, флагманський корабель 2-ї постійної військово-морської групи НАТО - німецький корабель забезпечення Bonn з 210 військовими - зараз перебуває на шляху до свого місця дислокації між грецьким островом Лесбос та турецьким узбережжям.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

11 + 3 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram