Пятница 30 Октябрь 2020

Март 7, 2016

Туреччина та ЄС визнали взаємну залежність перед спільним самітом

Європейський Союз розраховує на активну допомогу Туреччини у вирішенні кризи біженців, тоді як Анкара має намір під час брюссельського саміту також підняти тему свого членства у ЄС.
0,,19098909_303,00

Напередодні екстреного саміту ЄС-Туреччина у понеділок, 7 березня, прем'єр-міністр Туреччини Ахмет Давутоглу та голова Європейського парламенту Мартін Шульц виступили із заявами про залежність ЄС та Туреччини один від одного на тлі кризи біженців.

На зібранні європейські лідери та представники Туреччини обговорюватимуть в першу чергу шляхи зменшення притоку мігрантів.

"Сам по собі саміт показує, наскільки необхідна Туреччина Євросоюзу, а Євросоюз - Туреччині (…) Переконаний, що поточні виклики будуть вирішені нашою співпрацею, і Туреччина готова працювати з ЄС.

Також Туреччина готова бути членом Європейського Союзу", - цитує Давутоглу агенція Reuters.
Прем'єр висловив сподівання на порушення на саміті теми євроінтеграції Туреччини.

Нагадаємо, що у листопаді минулого року ЄС дійшов угоди з Туреччиною щодо надання країні трьох мільярдів євро в обмін на допомогу у скороченні потоку біженців, більшість яких прибувають до країн ЄС з Близького Сходу через Туреччину.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

пятнадцать − пятнадцать =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram