Основные новости

У Нідерландах скоротився розрив між противниками і прихильниками асоціації України з ЄС

1386286

У Нідерландах розрив між прихильниками Угоди про асоціацію Україна-ЄС та противниками скоротився до 1%. Про це свідчать результати дослідження, проведеного компанією Direct Research, повідомила на своєму сайті голландська партія D66, яка ініціювала у Нідерландах кампанію на підтримку угоди.

Згідно із результатами опитування, 35% голландців готові проголосувати «за», 36% – «проти».

«Раніше табір прихильників угоди сильно відставав, тепер ця кампанія йде майже нарівні», – заявив депутат від D66 Кейс Верхувен.

Зазначається, що 13,8% сказали, що «точно проголосують «за», 21,2 % – «ймовірно «за». При цьому проголосувати «точно проти» планує 14,9%, а «ймовірно проти» – 20,8%.

Водночас 29,4% людей, згідно з опитуванням, ще не визначилися.

За даними дослідження, явка на референдумі може становити 42%, що значно більше від необхідних 30% для визнання референдуму таким, що відбувся.

Нагадаємо, консультативний референдум щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС заплановано провести у Нідерландах 6 квітня. Пропозицію Євросоюзу щодо безвізового режиму Україна може отримати лише у квітні, після проведення референдуму в Нідерландах.

Зазначимо, на початку березня українські та голландські активісти розпочали громадську кампанію #TakIsJa (Скажи так) на підтримку України на референдумі. Ідея ініціаторів кампанії полягає в тому, щоб зібрати 5 тис. коротких відеозвернень від українців, а також прихильників України з інших країн, до громадян Нідерландів та поширити їх в мережі YouTube та інших соцмережах.

Залишити відповідь