Основные новости

Порошенко зустрівся з Обамою у Вашингтоні

605F57B8-0447-4D39-BD68-B91DBD4C44F6_w640_r1_s

Під час Саміту з ядерної безпеки у Вашингтоні президент України Петро Порошенко провів зустріч із президентом США Бараком Обамою, інформує офіційний сайт українського лідера.

«Глави держав обговорили ситуацію на Донбасі та в Криму і скоординували зусилля для повної імплементації Росією мінських домовленостей. Президенти також обговорили питання розвитку стратегічного партнерства між Україною і США. Окрему увагу було приділено необхідності якнайшвидшого формування зорієнтованих на реформи коаліції та уряду в Україні», – ідеться в короткому повідомленні.

Президент Обама також підтвердив готовність надати третій транш кредитних гарантій у сумі 1 мільярд доларів США після завершення процесу формування уряду в Україні. За кілька годин до зустрічі з Обамою Порошенко детально обговорював цю тему і з віце-президентом США Джозефом Байденом. Також Байден повідомив про рішення США виділити додатково 335 мільйонів доларів на реформування безпекового сектору України, зокрема Збройних сил, Нацгвардії та Держприкордонслужби.

12919639_760762790724782_3376638647242936933_n

“Петро Порошенко
около часа назад
Під час Саміту ядерної безпеки у Вашингтоні провів зустріч із Президентом США Бараком Обамою.
Обговорили ситуацію на Донбасі та в Криму, скоординували зусилля для повної імплементації Росією Мінських домовленостей, а також обговорили питання розвитку стратегічного партнерства між Україною і США.
Окрему увагу було приділено необхідності якнайшвидшого формування зорієнтованих на реформи коаліції та уряду в Україні.
Президент Обама підтвердив готовність надати третій транш кредитних гарантій у розмірі 1 млрд доларів США по завершені процесу формування уряду в Україні.”

Петро Порошенко перебуває з робочим візитом у США, де бере участь у Саміті з ядерної безпеки та у форумі «Битва України за свободу триває».

One thought on “Порошенко зустрівся з Обамою у Вашингтоні

Залишити відповідь