Вторник 20 Октябрь 2020

Апрель 11, 2016

Приклади дії ЗВТ між Україною і ЄС

zvt_yes

За січень-лютий Україна експортувала до Європейського Союзу сільськогосподарської продукції на $787,5 млн.

"За результатами двох місяців 2016 року експорт до Європейського Союзу складає більше 700 млн доларів США. Для прикладу роботи ЗВТ наведу загальний показник експорту за підсумками 2015-го -- він становить 4,2 млрд. доларів США", - повідомила заступник Міністра аграрної політики і продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.

Вона також зазначила, що станом на початок квітня українські експортери повністю використали надані у рамках ЗВТ між Україною та ЄС квоти з експорту меду, цукру, ячмінної крупи та борошна, оброблених помідорів, виноградних та яблучних соків, на 97% - квоти на овес, зазначає прес-служба Мінагрополітики.

"Це ті квоти, які мають назву «перший прийшов – перший обслуговуєшся». Щодо позицій за принципом ліцензування, то тут вже повністю використана квота з кукурудзи, на 88% з пшениці та квартальна квота з постачань м’яса птиці", - додала заступник Міністра.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

19 + десять =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram