Суббота 31 Октябрь 2020

Апрель 18, 2016

Санкції проти РФ треба продовжувати. Напівзаходи з боку Кремля не влаштовують міжнародну спільноту – НАТО

За словами генсека НАТО, Мінські домовленості передбачають деяку послідовність.
820818

Заступник генерального секретаря НАТО Александр Вершбоу вважає поточні результати реалізації Мінських угод невтішними, але не провальними, тиск на Росію варто продовжувати.

«Звичайно, наразі результати невтішні. Однак я не погоджуюся із тим, що Мінський процес уже можна оголосити провальним», – заявив він.

«Очевидно, міжнародний тиск включно із санкціями потрібно продовжувати. Росія мусить розуміти, що напівзаходи не задовольнять міжнародну спільноту чи Україну», – переконаний Вершбоу.

За його словами, Мінські домовленості передбачають деяку послідовність.

«І подобається це чи ні, але відновлення українського контролю над кордоном є одним із пізніших кроків у процесі. Спочатку потрібно встановити перемир'я, відвести важку техніку і провести політичні заходи щодо децентралізації, організації виборів, згідно з українським законодавством під контролем ОБСЄ. Але вибори не можуть бути проведені, якщо безпекова ситуація залишатиметься такою як тепер», – наголошує заступник генсека НАТО.

Нагадаємо, на початку березня ЄС продовжив санкції проти низки російських високопосадовців та компаній через порушення територіальної цілісності України. Згодом Путін визнав, що Захід найближчим часом не зніме санкції з РФ.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

5 × 4 =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram