Основные новости

Туреччина виступає за введення поліцейської місії на Донбас

ZTS

Туреччина підтримує запровадження озброєної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі.

Про це запевнив міністр оборони Туреччини Ісмет Їлмаз під час зустрічі із Петром Порошенко, повідомляє прес-служба Президента.

«Петро Порошенко та Ісмет Їлмаз висловили обурення у зв’язку з подальшим погіршенням ситуації з правами людини у Криму, зокрема нещодавніми арештами окупаційною владою лідерів кримськотатарського народу», – сказано у повідомленні.

Їлмаз, зі свого боку, зазначив, що його країна не визнає незаконної анексії Криму і категорично засуджує утиски кримських татар з боку окупаційної влади, зокрема нещодавнє рішення про «заборону Меджлісу кримськотатарського народу».

Крім того, він заявив, що офіційна Анкара привертає увагу до питань окупації Криму та порушень прав людини на півострові у рамках усіх міжнародних майданчиків.

Як відомо, у п’ятницю в окупованому Росією Сімферополі заарештували на два місяці чотирьох кримських татар, яких затримали 12 травня в Бахчисараї.

У четвер ФСБ затримала в окупованому Криму заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова.

Перший заступник голови СММ ОБСЄ Олександр Хуг, заявив, що рішення про збройну місію ОБСЄ на Донбасі мають ухвалювати консенсусом всі 57 країн-учасниць Організації.

Залишити відповідь