Вторник 27 Октябрь 2020

Май 21, 2016

Світ має допомогти Україні захистити її суверенітет і територію – Томбінський з нагоди Дня Європи

158FA19A-CBCB-4659-A65E-11502B1A5BB3_w268_r1_cx0_cy1_cw0

Посол ЄС в Україні Ян Томбінський заявляє, що світова спільнота має допомогти Україні захистити суверенітет та територіальну цілісність. Про це він сказав з нагоди Дня Європи сьогодні на Михайлівській площі у Києві.

«Україна обрала європейський напрямок свого розвитку багато років тому. Угода про асоціацію – результат переговорів, що розпочалися у 2008 році, – нині регулює відносини між Україною та Європейським Союзом і визначає шлях реформ. За свій вибір Україна зараз сплачує вкрай високу ціну... Але солідарність і підтримка демократичного світу мають допомогти Україні захистити свій суверенітет і територію, а також створити таку систему, яка дозволить повністю використати потенціал найбільшого багатства України – її громадян», – заявив Томбінський.

Він також висловив побажання, що День Європи не був для України лише причиною одноденного святкування, а став «стимулом щоденної мобілізації всіх сил для побудови сильної держави та демократичних інститутів».

День Європи відзначають в країнах ЄС 9 травня, а також офіційно з 2003 року в Україні – у третю суботу травня.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

2 × один =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram