Понедельник 26 Октябрь 2020

Июнь 14, 2016

США: Сенат схвалив «Всесвітній акт Магнітського» проти порушників прав людини

F9D9673C-2901-46F9-9020-A4005C576D23_w640_r1_s

Сенат США схвалив 14 червня законопроект щодо щорічних оборонних видатків, до якого увійшов і «Всесвітній акт про відповідальність за порушення прав людини пам’яті Магнітського».

Цей документ, у якому визначаються оборонні пріоритети США на наступний рік, ухвалюється щорічно. Але зазвичай його доповнюють політичними моментами, не пов’язаними з обороною.

Комітет із закордонних справ Палати представників Конгресу США у травні схвалив законопроект «Всесвітній акт про відповідальність за порушення прав людини пам’яті Магнітського», що передбачає санкції проти порушників цих прав у всьому світі.

Зразком для законопроекту став уже чинний закон, відомий як «акт Магнітського», що запровадив візові обмеження й замороження активів щодо порушників прав людини у Росії.

Тепер документ має підписати президент США.

Ухвалення первісного «акту Магнітського» 2012 року, що стосувався тільки Росії, викликало лють у Москві – Кремль заявив, що цим законом США «зазіхають на суверенітет Росії»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

18 − два =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram