Суббота 31 Октябрь 2020

Июнь 21, 2016

Литва посилює армію. Грібаускайте підписала закон про обов’язкову військову службу

44_main

Очікується, що щорічно будуть призивати на службу 3500-4000 людей

Президент Литви Даля Грибаускайте підписала закон, який вводить у країні загальну військову повинність і створює змішану модель збройних сил. Про це повідомляє сайт литовського президента.

Очікується, що щорічно будуть призивати на службу 3500-4000 людей. У минулому році після відновлення призову всі 3 тисячі осіб були добровольцями. Зазначається, що на даний момент близько 3800 осіб виявили бажання пройти військову службу.

«Подібні заходи дозволять створити необхідний резерв підготовлених військових. Змішана модель, де армія складається з професіоналів і призовників, створює більш тісний зв'язок суспільства і військових. Це допомагає краще зрозуміти загальну готовність до оборони, що необхідно для найбільш ефективного стримування", - йдеться в повідомленні.

У повідомленні прес-служби президента наголошується, що повернення до загальної військової повинності підтримує 68% населення країни. Законодавчі поправки набудуть чинності з 1 вересня.

Раніше депутати Сейму Литви прийняли рішення про збереження обов'язкового армійського призову до 2022 року. В 2015 році литовські політики зійшлися на думці, що обов'язковий призов в армію необхідно повернути на п'ять років у зв'язку з агресією Росії на сході України та анексією Криму..

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

12 + два =

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Говорим о политике простыми словами
© Copyright  - Все права защищены. Перепубликация авторских статей без согласования с автором запрещена.
calendarmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram