Основные новости

Керрі прибув до Німеччини для обговорення ситуації в Україні та Сирії

Він також проведе переговори зі своїм колегою Франком-Вальтером Штайнмаєром
08d1b9c7-a7e8-428e-98c3-df285fbbe3e0_b_34

Держсекретар США Джон Керрі прибув у Німеччину для обговорення майбутніх міністерських зустрічей країн НАТО і ОБСЄ, а також ситуації в Сирії і Україні.

Про це повідомляється на сайті держдепартаменту США. Зазначається, що держсекретар США проведе переговори зі своїм колегою Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Окрім того, під час європейського турне держсекретар США візьме 6-7 грудня участь у зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів НАТО в Брюсселі.

7-8 грудня в Гамбурзі Керрі візьме участь в засіданні ради міністрів закордонних справ ОБСЄ. Держсекретар США заявить про необхідність дотримання усіма 57 країнами-членами організації принципів і зобов’язань, в тому числі в галузі прав людини та військової безпеки, зазначає держдепартамент.

“На полях” ради МЗС ОБСЄ Керрі зустрінеться з представниками п’яти держав Центральної Азії для обговорення співпраці в форматі “С5 + 1”.

Нагадаємо, відносини НАТО і ЄС, а також посилення реакції на поточну ситуацію з безпекою в світі в цілому і на Донбасі зокрема стануть предметом зустрічі глав МЗС країн Альянсу 6-7 грудня в Брюсселі.

Залишити відповідь