Основные новости

СТОЛТЕНБЕРГ: 120 СТАНДАРТІВ НАТО ВЖЕ ІМПЛЕМЕНТОВАНІ У ЗСУ

73079

НАТО продовжуватиме надавати Україні політичну та практичну підтримку – генсек

120 стандартів НАТО вже імплементовані у Збройних силах України. Про це за підсумками засідання комісії Україна-НАТО у Брюсселі заявив генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг.

Він зазначив, що НАТО продовжуватиме надавати Україні політичну та практичну підтримку. Зокрема, в реалізації програм із подолання корупції, реабілітації поранених бійців, безпеці та реформуванні оборонних відомств.

“НАТО та Україна спільно працюють над програмами повітряної та кібербезпеки, реабілітацією поранених солдатів – пролікувалися вже 50 українських вояків. Ми співпрацюємо у більш, ніж 40 безпекових напрямках, зокрема в енергетичній безпеці та боротьбі з тероризмом. Тренування за програмою НАТО пройшли вже 770 офіцерів та інструкторів. Альянс допомагає Україні в реформуванні її оборонних інституцій та боротьбі з корупцією”, – сказав Столтенберг.

Генсек зауважив: безпекова ситуація на сході України залишається дуже складною, і закликав сторони конфлікту подвоїти зусилля для імплементації Мінських домовленостей.

Нагадаємо, напередодні міністр оборони України Степан Полторак заявив, що за стандартами НАТО вже підготовлено майже п’ять батальйонів.

Залишити відповідь