Основные новости

Завтра у Польщі починаються навчання Литовсько-польсько-української бригади

131399

11 грудня українські військові у складі ЛИТПОЛУКРБРИГ візьмуть участь у навчанні «Common Challenge – 16».

Про це повідомляє Урядовий портал.

Командування Литовсько-польсько-української бригади та офіцери штабів приданих батальйонів прибули на загальновійськовий полігон Збройних сил Республіки Польща «Демба» для участі в сертифікаційному командно-штабному навчанні «Common Challenge – 16».

Зокрема, до маневрів залучено 18 українських офіцерів національної складової ЛИТПОЛУКРБРИГ під керівництвом заступника командира бригади полковника Володимира Юданова. Також участь у навчанні візьме штаб десантно-штурмового батальйону 80 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗС України під командуванням комбата майора Олега Баляса.

«Наразі ми прибули на полігон, розгорнули командні пункти бригади та приданих батальйонів і розпочали підготовку до цьогорічного підсумкового екзамену– сертифікаційного КШН «Common Challenge – 16». Власне навчання розпочнеться 11 грудня.

Міжнародна сертифікаційна комісія, до складу якої входять військовослужбовці США, Польщі, Литви та України, згідно з стандартами НАТО перевірить готовність командування багатонаціональної бригади до виконання широкого спектру миротворчих операцій. Це серйозний захід, і ми маємо кілька днів, щоб ще раз переглянути наші процедури, перевірити готовність особового складу та успішно скласти цей залік», – прокоментував полковник Володимир Юданов.

Варто зазначити, що командно-штабне навчання «Common Challenge – 16» триватиме з 11 до 16 грудня на загальновійськовому полігоні Збройних сил Республіки Польща «Демба». За результатами участі в маневрах командування ЛИТПОЛУКРБРИГ має набути повних операційних спроможностей, щоб виконувати місії та операції згідно з мандатом ООН.

Залишити відповідь