Основные новости

Віце-президент США закликав притягти Росію до відповідальності за дії в Україні

Під час виступу на Мюнхенській конференції-2017 віце-президент США Майк Пенс заявив про непохитну підтримку НАТО з боку США. Про це повідомляється на сторінці конференції у Twitter.

«Від імені президента, я вас запевняю: США рішуче підтримують НАТО… і будуть непохитні у своїй прихильності до Альянсу», – заявив він.

Він також заявив, що Росія має відповісти за свої дії в Україні. «Що стосується України, то ми маємо притягти Росію до відповідальності», – цитує виступ Пенса офіційний Twitter конференції в Мюнхені.

Додамо, що у виступі, який передував заявам віце-президента США, канцлер Німеччини Анґела Меркель підтвердила прихильність до пошуку політичного вирішення конфлікту на сході України і підтримала Мінську угоду 2015 року. Як відзначила Меркель, вона «проти викидання чогось, що все ще може бути корисним». Меркель також вказала, що НАТО має захищати принцип територіальної цілісності та «зміцнити східний фланг» після втручання Росії в Україні.

Президент України Петро Порошенко 17 лютого під час виступу на Мюнхенській безпековій конференції заявив, що політика умиротворення не зупинить Росію, і що будь-яка угода з Росією за спиною України є неможливою і лише погіршить ситуацію.

Також повідомляється, що в суботу, 18 лютого, відбудеться зустріч нового віце-президента США з президентом України Петром Порошенком.

Залишити відповідь