Основные новости

Українські військові провели навчання у США

Представники управління персоналу штабу Командування Військово-Морських Сил ЗС України відвідали Командування особового складу Військово-Морських Сил США, яке розміщене в місті Мілінгтон. Візит відбувся з метою вивчення передових технологій вербування на військову службу за контрактом та кадрового менеджменту ВМС США.

У ході робочої поїздки відбулися зустрічі начальника управління персоналу — заступника начальника штабу Командування Військово-Морських Сил ЗС України капітана 1 рангу Олександра Шевченка з начальником командування особового складу ВМС США — заступником начальника штабу ВМС США з питань особового складу віце-адміралом Річардом Брауном та командувачем Вербувального командування ВМС США контр-адміралом Пітером Гарвіном.

Протягом 5 днів були проведені брифінги стосовно системи вербування, структури та завдань Вербувального командування ВМС США, специфіки, технологій та ресурсного забезпечення залучення на військову службу. Також було вивчено елементи системи кадрового менеджменту, управління та супроводження кар’єри офіцерського, старшинського та рядового складу.

Крім того, для учасників заходу було проведено брифінг з вивчення принципу Six Sigma, який допомагає підвищувати ефективність організації праці в органах військового управління і заощадити для держави людські та фінансові ресурси.

На завершення візиту офіцери ВМС ЗС України ознайомились з роботою United Military Processing Command, який здійснює заходи проведення медичних оглядів, професійних та психологічних тестувань, приведенням до присяги рекрутів та відправки їх до навчальних центрів видів ЗС США.

Залишити відповідь