Основные новости

Україна та Саудівська Аравія співпрацюватимуть в АПК

Україна та Королівство Саудівська Аравія підписали Меморандум про інвестиційне співробітництво у сфері сільського господарства.

Про це повідомив народний депутат України Артем Вітко на своїй сторінці у Facebook.

«Міжурядовий документ на законодавчому рівні визначає конкретні напрями двостороннього інвестиційного співробітництва у сільськогосподарській галузі та механізми заохочення інвестицій у сільське господарство. Зокрема, Сторони здійснюватимуть обмін інформацією про інвестиційне середовище, включаючи аграрну політику, правила та регулюючі нормативні акти з питань залучення інвестицій, податкового регулювання, потенційних інвесторів із зазначенням їхніх потреб, а також наявність інвестиційних компаній, які мають намір проводити діяльність у галузі сільського господарства та діючі програми підтримки інвестицій», – йдеться у повідомленні.

Крім того, політик зазначив, що за 9 міс. 2017 року експорт продукції сільського господарства до КСА склав 309,8 млн. дол.

«Експорт сільськогосподарської продукції з України до КСА становить близько 80% від загального обсягу вітчизняного експорту до Королівства. За 9 міс. 2017 року експорт продукції сільського господарства склав 309,8 млн. дол», – пояснив Вітко.

Артем Вітко
Гарна новина!
Україна та Королівство Саудівська Аравія підписали Меморандум про інвестиційне співробітництво у сфері сільського господарства!
Міжурядовий документ на законодавчому рівні визначає конкретні напрями двостороннього інвестиційного співробітництва у сільськогосподарській галузі та механізми заохочення інвестицій у сільське господарство. Зокрема, Сторони здійснюватимуть обмін інформацією про інвестиційне середовище, включаючи аграрну політику, правила та регулюючі нормативні акти з питань залучення інвестицій, податкового регулювання, потенційних інвесторів із зазначенням їхніх потреб, а також наявність інвестиційних компаній, які мають намір проводити діяльність у галузі сільського господарства та діючі програми підтримки інвестицій.
Довідково:
Експорт сільськогосподарської продукції з України до КСА становить близько 80% від загального обсягу вітчизняного експорту до Королівства. За 9 міс. 2017 року експорт продукції сільського господарства склав 309,8 млн. дол.
В основному експортувалися:
– зернові злаки – 254 млн. дол.
– олія – 25,2 млн. дол.
– м’ясо та субпродукти (в основному, м’ясо птиці) – 11 млн. дол.
– яйця птиць – 1,6 млн. дол.

Залишити відповідь