Основные новости

Спецпрокурор США дійшов до “критичної точки” розслідування

Офіс спецпрокурора США Роберта Мюллера, який вивчає можливу змову Дональда Трампа з російським урядом, призначив співбесіду для Гоуп Гікс, однієї з найбільш наближених осіб до Трампа як під час його бізнес-діяльності, так і за часів президентства.
Це означає, що Мюллер дійшов до критично важливої точки у своєму розслідуванні, наголошує американське видання Politico.

“Вона (Гоуп Гікс – ред.) була у внутрішньому колі Дональда Трампа протягом багатьох років, спочатку в Trump Tower, а потім як всюдисущий секретар та посередник, маючи можливість приймати електронні листи чи інші повідомлення, відправлені безпосередньо її босу під час кампанії 2016 року”, – зазначається в публікації.

Будучи старшим радником Білого дому, а зараз директором з питань комунікацій, Гікс була завжди присутня під час критично важливих для розслідування Мюллера моментів.

“Історія відносин Гікс із Трампом робить її одним із найбільш корисних свідків для Мюллера, який прагне зрозуміти звички та настрої президента. Вона також є однією з небагатьох людей, що дають можливості для переосмислення реакції президента в різні моменти, коли російський скандал похитнув його президентство, включаючи безпосереднє призначення Мюллера”, – пише видання.

Рішення спецпрокурора провести співбесіду з Гікс, чиє ім’я раніше не фігурувало, також вказує на те, що “він досяг вирішального моменту в загальному розслідуванні”, вважають колишні прокурори та слідчі. Як правило, бесіди з такими наближеними помічниками відбуваються майже наприкінці розслідування.

У Білому домі поки не сказали, коли Гікс має свідчити перед слідством, однак припустили, що це може відбутися одразу після Дня подяки, який відзначається в США наприкінці наступного тижня.

Залишити відповідь